Wymazobus dla Rudy Śląskiej

Jak się czegoś chce to naprawdę można 💪💪💪 Kosztowało nas to tylko kilka telefonów i w ciągu jednego dnia udało się zorganizować wszystko, żeby od najbliższego piątku pierwszy a nie trzeci!! (jeden jest wojewódzki na Rude i 2 inne miasta, a drugi pojawił się dopiero po naszej informacji) wymazobus był dostępny dla mieszkańców naszego miasta!!! Ale im więcej tym lepiej dla mieszkańców naszego Miasta. Dodam tylko, że to wszystko jest bezkosztowo!! Dzięki wspaniałym wolontariuszom i sponsorom możemy to robić zupełnie za darmo. Dziękujemy ❤

Wymazobus będzie wsparciem dla naszego rudzkiego Sanepidu na tych samych warunkach co obecny wojewódzki, te same procedury, taka sama, chociaż personalnie inna ekipa wyjazdowa (pielęgniarka/ratownik medyczny i kierowca) będzie poprostu pomagał w szybkiej realizacji wszystkich zleceń na probranie wymazu do testu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *