5 lat Fundacji Aktywni My

Dzisiaj jest dla nas ważny i wyjątkowy dzień… to właśnie 30 listopada 2020 mija 5 rok naszej działalności!

😊😅💪😁🥳🥂 …trudno w skrócie napisać, co się działo przez te 5 lat… dlatego nie będziemy się rozpisywać, napiszemy tylko to co najważniejsze ❣️❣️❣️.

Dziękujemy za to, że byliście z nami przez ten czas, dziękujemy, że mogliśmy poznać tyle wspaniałych osób, dziękujemy za każdą najmniejsza pomoc i wsparcie, dziękujemy za to, że to dzięki Wam jesteśmy i wspólnie możemy choć troszkę zmieniać świat i kolorować rzeczywistość 🥰🍀🌞😊.

5 lat temu sama nie stworzyłam fundacji i dzisiaj po 5 latach sama nie tworzę fundacji, fundacja to Wy wszyscy i za to dziękuję najbardziej – komentuje Kasia Kinder, prezes Fundacji Aktywni My.