29 marca 2020

Infolinia zakupowa – DLA SENIORÓW z RUDY ŚLĄSKIEJ – KOCHŁOWICE

Zakupy na Telefon. Lokalnie dla Seniora 📞

Infolinia zakupowa: 661-217-743

Projekt realizują Wolontariusze z:

Drodzy Seniorzy, to z myślą o Was! #zostańwdomu Nie musicie się martwić o zakupy, lekarstwa czy rachunki. Z przyjemnością zrobimy to za Was… spacerek jak najbardziej tak😊😊 ale zakupy i tłumy w kolejkach NIE‼️

Kochani, ogromna prośba do Was (dzieci, wnuki, sąsiedzi), większość Seniorów nie korzysta z FB, plakaty pojawią się już jutro, ale jak możecie puścić informacje dalej w świat, to może wspólnie uda nam się dotrzeć i przekonać więcej Seniorów do zostania w domu‼️

Czy wśród Twoich znajomych jest ktoś kto może potrzebować pomocy? Jeżeli tak możesz go wesprzeć wydrukiem ulotki informacyjnej. Tu możesz pobrać plakat akcji.

OPIS PROJEKTU (warto wiedzieć):

A. Realizacja recept i wykup lekarstw bezreceptowych

B. Usługi pocztowe (płacenie rachunków)

C. Zakupy: warzywa, owoce, nabiał, mięso, wędliny, ryby, inne art. spożywcze

D. Pieczywo

E. Art. chemiczne i gospodarstwa domowego

F. Coś dla pupila: karma, piasek dla kota, itd.

W każdy wtorek i piątek zrealizujemy Twoje listy zakupów i zapłacimy rachunki.

W każdą środę zrealizujemy recepty i wykupimy lekarstwa.

REGULAMIN ZAKUPÓW

1. Swoją listę zakupów należy zgłosić telefonicznie pod nr infolinii 661-217-743 (Jeśli zakupy mają być zrealizowane w wtorek – listę należy zgłosić w poniedziałek, jeśli zakupy mają być zrealizowane w piątek – listę należy zgłosić w czwartek).

2. Przyjmując zgłoszenie poza listą zakupów zapytamy o adres, a także bardzo szczegółowo opiszemy sposób dostawy, który będzie bezpieczny zarówno dla Was jak i naszych Wolontariuszy.

3. Wolontariusz będzie posiadał identyfikator, a przed dostawą telefonicznie poinformujemy o godzinie przybycia.

4. Każdy z Wolontariuszy pracuje zgodnie z regulaminem i jest zobowiązany do przestrzegania szczególnych środków bezpieczeństwa i higieny.

5. Każdy zakup będzie rozliczony rachunkiem/fakturą za produkty, który otrzymają Państwo przy dostawie. Dostawa jest darmowa.

6. Realizacja recept i rachunków: najpierw odbierzemy receptę/rachunek, następnie przekażemy do realizacji, po przygotowaniu/zrealizowaniu dostarczymy pod wskazany adres.

7. Wszelkie pytania i wątpliwości proszę kierować na infolinią pod numerem 661-217-743 (numer do fundacji). W razie potrzeby również pod numerem 665-084-901 (numer do Rafała Wypiora – Radny z Rudy Śląskiej).

8. Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w siedzibie Fundacji Aktywni My, ul. Ks. Tunkla 1/03 Ruda Śląska.

9. Organizator akcji zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.